Prodávám

Už jako dítě jsem si moc ráda hrála na obchod a neopustilo mě to ani v dospělosti. Když jsem byla malá, táta mi udělal skříňku s nápisem SMÍŠENÉ ZBOŽÍ a poličku na zboží, známí z Německa zajistili miniatury produktů, které se tu tehdy ještě neprodávaly, a babička mi ze staré dědovy košile ušila bílý plášť. Dokázala jsem prodávat hodiny a hodiny…

To nadšení z vyřizování objednávek a komunikace se zákazníky mě neopustilo, ovšem teď už prodávám bez pláště a doopravdy. 🙂

Ať už se rozhodnete objednat si cokoliv, moc se těším na vaše objednávky!

NOVINKA: České cukrovinky

Začala jsem spolupracovat se společností Global3000 a jako první krok nabízím možnost objednat si u mě cukrovinky z tohoto katalogu. Stačí mi napsat objednací čísla.

Speciální nabídka čokoládových pralinek zde!

SPECIÁLNÍ AKCE!

Kosmetické i nekosmetické produkty za speciální ceny prodávám přes Aukro.

Kosmetika ORIFLAME

Pokud si chcete prohlédnout katalog a objednat tak, že mi napíšete a já Vaši objednávku osobně vyřídím, podívejte se sem. Na tomto odkaze si můžete prohlédnout aktuální katalog nebo si ho stáhnout ve formátu pdf.

Také můžete rovnou nakoupit v mém online obchodě.

Kosmetika AVON

Odkaz na mobilní katalog najdete zde. Při nákupu z mobilního katalogu si budete moci vybrat, zda chcete nakoupit přímo (jako v e-shopu), nebo zda chcete objednávku odeslat mně k osobnímu vyřízení.