Hraji

Od malička jsem ráda vystupovala před lidmi, a tak i když jsem bohužel nechodila do žádného divadelního kurzu či kroužku, často jsem aspoň někde recitovala (ano, obvykle to bylo v rámci kulturní vložky na schůzích).

K hraní divadla jsem poprvé přičichla na střední škole, kdy jsem debutovala v roli Arlequína ve hře Los intereses creados od Jacinta Benaventeho, kterou jsme hráli ve španělštině v rámci 1. ročníku mezinárodní divadelní přehlídky v podání studentů španělštiny (hráli jsme tehdy na prknech Dejvického divadla).

Divadlo mě tak nadchlo, že jsem si dokonce podala přihlášku na DAMU, ale nakonec jsem se bohužel nemohla zúčastnit přijímacích zkoušek a neměla jsem tehdy odvahu podat si přihlášku i další rok.

Později jsem se registrovala v několika castingových agenturách, díky čemuž mám na kontě pár filmových a televizních epizodních rolí. (V nejbližší době se chystám své registrace obnovit a zase to trochu rozjet.)

V roce 2016 jsem pak stála u zrodu ochotnického souboru DS AMARTUM, který vznikl na pražském Jížním Městě. V něm působím dodnes a jsem ze tuhle báječnou partu moc vděčná.

Své herectví se snažím také rozvíjet. V letech 2018 a 2019 jsem absolvovala 3 navazující kurzy herectví pod vedením MgA. Venduly Ježkové, PhD., a to nejdříve pod hlavičkou Divadla pod Palmovkou a následně v rámci divadelní platformy Just Monkeys. Členkou toho uskupení jsem byla až do roku 2021 a mohla se díky tomu zúčastnit několika zajímavých projektů.

Pokud máte pocit, že bych se právě já hodila do vašeho filmového, televizního či jiného projektu, pojďme si o tom popovídat!